Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Uvědomování

3. srpna 2018 v 16:33 | Akja |  aktuální energie

Transformace lidského vědomí, pokračuje pomalým přesouváním se, k novému způsobu vyjádření toho, kdo jsme. U mnohých z nás se probouzí intuice, která se neomylně ujímá řízení našeho života a sesazuje tak ego-mysl z pomyslného kralovacího trůnu.

Někteří z nás mají pocit, že si nic nepamatují, ale je to jen změna používání ukládaných informací. Intuice vidí vše v jednom celku a vytváří harmonii bez oddělování. Vnímat své pocity, je pro nás tedy naprosto nezbytné. Opírat se o ego-mysl nám nyní přinese spoustu omylů a nepohodlí.

Další, co se učíme v nové energii, která k nám přichází ze Slunce, je přizpůsobení se vyšší frekvenci Země. Zažíváme to v možnostech volby. Dříve jsme si vybírali z velmi omezeného spektra frekvencí a mnohá naše přání zůstávala ladem. Nyní máme rozšířené možnosti na maximum, jen se musíme naučit, jak se s nimi spojit.

Každý moment neustále volíme, na co zaměříme svojí vědomou pozornost a vybíráme si z nabízených možností. Např. Budeme pít kávu s mlékem, cukrem, nebo bez ničeho? A všechny ty druhy kávy jsou po ruce. A přesně tak, je to se všemi ostatními volbami. Vše je zde neustále přítomno, jen my jsme zvyklí volit v omezení, jakoby některé věci byly nedosažitelnější a to právě nyní poznáváme, že už tak není.

Nyní jsou zde pro nás neomezené možnosti, takovou vlastnost má - uvědomění se. Co budeme dále prožívat, záleží jen na nás. Vybíráme si z časových linií tu, která je s námi v rezonanci. Když chceme zažívat něco lepšího, je potřeba se sami stát lepšími, být na stejné úrovni...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama