Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Tělo

17. července 2018 v 11:44 | Akja |  aktuální energie


Červenec nás sytí svými plody, plní sýpky s obilím a slastně hýčká naše těla. Transformace našeho vnímání se také odráží ve fyzickém těle. Pro nové podněty a jiné směry v uvažování se dává v těle do pohybu soustava k tomu připravených žláz.

Jak začínáme vnímat v dalších rozměrech reality naše tělo probouzí své spící části a přizpůsobuje se. Toto dění je u mnohých lidí doprovázeno i bolestmi. Nejvíce pracují žlázy v oblasti bránice a kostrče, zvětšují se a způsobují pocit tlaku. Pokud jsme se rozhodli vědomě pro transformaci, nepociťujeme z této bolesti zmatek, ale je na každém, jestli se nechá diagnostikovat, či zkoumat od někoho, komu dává svoji důvěru.

Naše tělo dobře funguje i bez potravy. Pro klid ego - mysli stačí pití ovocných šťáv, ve kterých jsou minerály a vitamíny o kterých věříme, že jsou potřebné pro dobrý chod těla. Vynechat vyrobené a zpracované potraviny, alespoň na krátký čas, je velmi přínosné pro celkovou obnovu těla a zbavení se strachu o přežití.

Petr Chobot uvedl ve své přednášce, že v celém Vesmíru existují různé druhy těl, jako jsou odlišné typy automobilů a naše lidské tělo přirovnal ke značce Trabant. Když ve Vesmíru existují dokonalejší druhy těl, pak je to proto, že je řídí omezenější vědomí, které neumí své tělo ovládat, jako lidé. Naše tělo spíše pracuje jako perpetuum mobile, nežli jako bakelitový Trabant.

Nenechme se ničím zmást a pečujme o svá těla. Uvědomme si procesy, které nyní zažívají při svém probuzení a poskytněme tělu to, o co nás žádá...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama