Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Zkušenost

12. června 2018 v 9:33 | Akja |  cestou ke změně


Znovuspojení s celou svojí bytostí je cíl transformace našeho vědomí. Objev celého potenciálu lidské bytosti a všech našich schopností je velmi blahodárný a osvobozující. Je příjemné o tom číst, vidět film, ale nejdůležitější je uskutečnit vlastní zkušenost.

V naší genové výbavě uvnitř těla máme zapsanou historii vlastního rodu, která je předlohou, podle níž vytváříme své tělo. Osobnost dotváříme zkušenostmi. Při transformaci lidského vědomí odkládáme tyto nepotřebné nánosy informací z prožitých situací, neboť byly vyhodnocené na základu, již neplatných předpokladů, vzájemné oddělenosti a nadvlády Ega.

Je tedy potřeba zkoušet, meditovat, podporovat zvědavost, vynalézavost a ne jen důvěřivě přijímat nové informace. Nově objevená Jednota prostupuje všemi oblastmi našeho života. Vše, co bylo ukryto, se nyní dostává na povrch. Z pohledu Jednotného bytí dostává vše nový smysl.

Žijeme v nádherné osvobozující době. Zažívat odkládání bloků, strachů a objevování svého potencionálu, nám přináší přímo slast. Tato zkušenost bude nadále zapsána do lidského druhu a tím jej posílí, jako trpké víno zušlechťuje krev...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama