Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Vymanit se

2. června 2018 v 11:44 | Akja |  aktuální energie

Vymanit se ze staré reality a dostat se do svého nejvyššího potenciálu a realizace Absolutna v nás, je naším základním červnovým prožíváním. Odkládání všech těch myšlenek, které vytvářejí náš nesoulad se sebou samými, je základní předpoklad pro vytváření nové Země.

My jsme vše, my jsme láska. Každý odklon od podstaty svého bytí má své následky, které se nám vždy nelíbí a ve světle vědomé pozornosti se stále zvětšují. Pro naši transformaci, při které měníme naše prožívání na harmonii a Zemi na láskyplné místo k životu, je potřeba, se co nejčastěji zaměřovat na skutečnou podstatu našeho bytí - Absolutno (vědomí).

Zaměřením se na ticho, na prostor a přítomnost, se dostáváme k realizaci svého bytí, jako svého nejvyššího zdroje, své síly a moci. Pokud se stále ztotožňujeme s myšlenkami, zažíváme v současné enerii, že se obsah myšlenek okamžitě objevuje v našem okolí. Když nejsme v souladu se svou láskyplnou předlohou, vyplňují se veškeré strachy a pochybnosti. Tím pomalounku odbourává starý systém víry sám sebe.

Eneretická předpověď na červen se tedy liší pro každého z nás, podle toho, na co je zaměřený. Pro člověka s vírou ve své oddělené já a v to, že obsah myšlenek vypovídá o něm, je červen měsícem, kdy se mu vše hroutí a nedaří. Pro ostatní nastává měsíc vynoření nové Země, rozkvětu a hojnosti...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama