Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Už jen po novém způsobu

11. května 2018 v 10:01 | Akja |  aktuální články


Přechod na novou Zemi je v plném proudu. Máme spoustu materiálů s informacemi, jak na to. Stále nám však chybí pochopení, že tu cestu musíme projít sami v sobě.

V naší budoucnosti si přejeme zažívat už jen porozumění, lásku a sami sebe takové, jací jsme. Uvědomění se a porozumění tomu, kdo vlastně jsme, je v současné době veliké, mnohokrát větší nežli v předchozích letech, přesto se stále nacházíme v očekávání. Čekáme na něco, na nějaké probuzení, odhalení, vedení, ale to vše právě probíhá nepozorovaně.

Ve všech situacích, které prožíváme, máme možnost vytvářet realitu nově. Každý den jsme vystavěni svému zrcadlu, které nám odráží to, co máme uvnitř svých myšlenek. Každý den si vybíráme, jak na zrcadlo reagovat a stále se držíme staré známe reakce. Jestliže chceme ve svém životě uvidět transformaci, je potřeba reagovat jinak, nově.

Při svém rozhodování je třeba vždy ctít sebe. Ptejme se sami sebe: " Ponižuje mne tato volba? Cítím se skvěle? Jsem doceněný/á ? " Pokud se smíříme s tím, že nám sice volba ublíží, ale prospěje dlouhodobě, nebo finančně, nebo nám ponechá jiný klid, potom jsme stále ve staré energii a neúčastníme se vzestupu na novou Zemi...

Pokud chceme změnit budoucnost, je potřeba změnit sebe. Povýšit se na úroveň, která nám patří a kde můžeme rozvinout celou svoji bytost. Tím, že se budeme stále před někým sklánět, neuvidíme na svoji cestu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama