Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Možnost volby

26. května 2018 v 9:33 | Akja |  V časech probuzení


Ve druhém dílu filmu "Matrix" vede Neo rozhovor s Vědmou o naší možnosti volby. Vědma říká, že už jsme se rozhodli dávno, že se nyní zabýváme už jen tím, svoji volbu pochopit. Situace, které v životě zažíváme, jsme si sami připravili a vybrali.

Vědma také upozorní Nea, že nevidíme za rozhodnutí, která jsme ještě nepochopili. Ve svém životě zažíváme různé obavy z budoucnosti a jakoby ukrajujeme, den po dni, části příběhu, který se nám odvíjí v našich myšlenkách.

Rozhodli jsme se pro nějakou realitu a jen si upravujeme způsoby, kterými ji ovlivníme, jak ji vytvoříme. Když selže jeden způsob, zkoušíme jiný a stále dokola se prodíráme ke svému zvolenému cíli. Toto úsilí si vyžaduje veškerou naši energii a velmi nás vyčerpává.

Mnohem jednodušší způsob je, přijmout své rozhodnutí a vést se na vlně souhlasu. Učíme se, důvěřovat v sebe, v cestu našeho života. V naší transformaci překonáváme zvířecí rozhodnutí "uteč, nebo bojuj". Poprvé zkoušíme věřit ve svá rozhodnutí a nechat se jimi vést, jako filmový Neo...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama