Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Květen v plném proudu

8. května 2018 v 23:11 | Akja |  aktuální energie

Na pylových zrnkách k nám přivanul měsíc květen a zaplavil vše nádherou rozkvetlých květin a stromů. Naše celé bytosti opět pookřály a těší se na další změny ve svém prožívání.

Všichni se dostáváme do souzvuku se svojí harmonií, i když každý jiným způsobem a v jiném tempu. Pokud by někdo chtěl k tomuto procesu přizvat starou známou logiku, nebude se dařit. Je potřeba jakoby nechat vše, stát se...

Další pomůcka pro naši transformaci je "uvědomování si své Aury". Všichni jsme kompletně směrováni na svoji nejvyšší úroveň bytí samovolně, bez jakékoli snahy. Můžeme se však, už nyní, ladit do stavu harmonie a sice vědomým nádechem do své Aury. V meditačním sedu, nebo ve stoje si uvědomíme svůj nádech, který se dostává do těla a pokračuje až do jeho obalu a opět pomalu vydýchneme. Spojíme se tak s celou svojí bytostí a pocítíme celistvost a pohodu s tímto pocitem spojenou.

Všichni jsme vedeni do oblastí, které jsou pro nás, námi samotnými, připravené. Mějme proto důvěru v celý proces stávání se a neplýtvejme energií na vzdorování celému procesu...


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lída Lída | 10. května 2018 v 22:19 | Reagovat

Díky Akji, takový článek jsme potřebovali! Děkujem za povzbuzení :)

2 Akja Akja | E-mail | 11. května 2018 v 9:20 | Reagovat

[1]: Děkuji, Lidu, ale cloumá to s námi, abychom si uvědomili, kdo jsme a jakou máme sílu a jak se už nemůžeme nechat nikým ponižovat a uzurpovat. Když slyším třeba v obchodu, jak vedoucí nadává prodavači, nebo za jakých podmínek pracují lidé v továrně, to vše už musí skončit, je to v nás !!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama