Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Dostávání a přijímání

17. května 2018 v 14:14 | Akja |  cestou ke změně

Jak procházíme transformací, dostáváme se postupně ke všem zákoutím naší bytosti. Naše tělo je tvořené z prvků Země a Vesmíru a skrze duši čerpá energii ze Zdroje. Každá buňka v našem těle je nastavená na přijímání a vydávání.

Celý princip bytí je založený na přijímání a vydávání, na které jsme v průběhu naší transformace trochu pozapomněli. Sledováním knih k rozvoji naší duchovní stránky, jsme všichni pracovali na své srdeční čakře a začali se orientovat spíše na výdej. Cestou k harmonii je, ale potřeba věnovat pozornost i příjmu.

Samotné dostávání nám působí radost a přináší něco nového. A jak jsme na tom se schopností přijímat? Přijímání je přirozené a doprovázené láskou. Někteří z nás mají svými myšlenkami však přijímání zablokované. " Né, děkuji, to nemohu přijmout, to si nezasloužím." apod. Naopak, pokud chceme vydávat, je potřeba nejdříve přijímat.

Pracujme tedy na svém harmonickém příjmu a výdeji. Uvědomujme si přijímání kdekoli a kdykoli. Venku přijímejme energii ze slunečních paprsků celým povrchem těla, ze země nasávejme živiny chodidly, ve vztazích přijímejme každý oční kontakt, úsměv a to s uvědoměním si, že jsem ten kdo dostává a přijímá...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama