Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Mlha

29. dubna 2018 v 11:33 | Akja


Transformace lidského vědomí pokračuje dalšími nebývalými událostmi. Mnění se i naše fyzická těla. Pokud někdo pociťuje bolest v oblasti kostrče a v místě bránice, pak jeho tělo přechází na novou soustavu žláz a jejich produkci hormonů. Tito lidé už vědí, co se s nimi děje a nezkoumají dále příčinu této bolesti, ale je to velmi individuální.

Dále jsme byli upozorňováni na to, že se vše prolíná a změnou našeho uvědomění se budeme dostávat do jiných dimenzí. Někteří z nás to již zažívají a stávají se nám neobvyklé jevy. Já jsem například uviděla nádherného motýla, se kterým jsem se, podle mého zvyku, pozdravila, ale po chvilince mi zmizel před očima. Partner, který stál vedle mne, ho neviděl vůbec, ale cítil chvějící se tmavý bod ve stejném místě, kde poletoval motýl. Ještě podivnější bylo setkání se sousedkou, která vedla kolo, ale náhle zmizela, jakoby v mlze, ale po chvilce, kdy mne míjela, se opět objevila.

V knize knih Bible je to také popisováno - Matouš 24.kapitola verš 40. Tehdy budou dva na poli; jeden bude vzat a druhý zanechán.

verš 41. Dvě budou mlít mlýnským kamenem, jedna bude vzata a druhá zanechána.

V současné době považujeme Bibli za neplatnou, ale je vidět, že některé odkazy jsou stále živé a fungují.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama