Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Kruh se uzavírá

13. dubna 2018 v 13:23 | Akja |  aktuální energie


Nové myšlenky zažíváme na nových místech. Počasí nás vybízí k cestování. Transformaci jsme "potkali" také na novém místě našeho putování s celou planetou. Proto vzhůru do nových oblastí a zákoutí naší bytosti.

Když někam putujeme, je potřeba nalézt to, co hledáme, aby se nám cesta líbila a měla smysl. Nyní většina bytostí naší planety završuje svoji cestu a co nalézáme na jejím konci? Všichni, kteří se věnují transformaci našeho vědomí, nacházejí na konci své cesty její začátek. Spojují se s počátečním stavem bytí a energií, která ho vytvořila.

Kruh se spojuje a my opět přetváříme vše do své původní podoby energie radosti a lásky. Zjišťujeme, že všechna negativita, strach a vina byly jen jiné formy nádherné magnetické síly Lásky. Zbavujeme a očišťujeme tuto energii ve svých myšlenkách všech nžádoucích výtvorů.

Celý proces je velmi zdlouhavý a přeměna našich těl do původního nastevení zdraví a harmonie je vyčerpávající. Zahrňme se tedy co nejvíce laskavým zacházením se sebou samým, příjmem vysokých dávek vitaminu C na pomoc při očišťění a rozjímáním v klidu...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama