Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Přátelství, základ transformace

26. března 2018 v 12:12 | Akja |  V časech probuzení

Transformace vědomí sebe sama stále pokračuje. Z našich životů je vytlačováno vše, co nás ponižuje, trápí, nebo nás bolí, odstředivou silou, jako ve ždímačce. Nyní je na nás, abychom udělali ze života hodnotu, o niž stojí za to usilovat.

Takovou hodnotou jsou například dobří přátelé. Přátelství a sjednocení utrpělo v minulých letech silné trhliny. Celé společnosti se snažily naopak podporovat vše, co nás rozděluje a tak byla oslabena naše moc a hodnota života.

Soustřeďme se na přátelské vztahy a sjednocení, jen tudy vede cesta dále. Nyní je naše pozornost zaměřena na vše, co nás odděluje. Hledejme na sobě navzájem to, co nás spojuje, ať už je to příslušnost k jedné planetě, kontinentu, zemi. Všichni jsme na tom stejně a dokud jsme rozděleni, nemáme žádnou moc, nic ovlivnit.

Ve sjednocení je síla. Jestli se někdo odděluje a chce být výjimečný, protože je inteligentnější, bohatší, krásnější a další nej, potom má jen větší ego ( oddělení ) a žádnou sílu a moc. Takový člověk potom potřebuje neustálé potvrzení těch "méně obdařených" o svém postavení. Jediná výjimečnost je moudrost srdce a ta preferuje spojování.

Použijme tu veškerou inteligenci, bohatství a krásu na spojování, na sloučení neslučitelného, potom jsme dosáhli pravé transformace vědomí. Pokud jsme stále ve svém oddělení ( egu ), nacházíme se stále ve starých známých třech rozměrech a nemůžeme dále.

Jak bude přibývat více transformovaných lidí, nalezneme své přátele, protože budou existovat...

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lída lída | 26. března 2018 v 21:02 | Reagovat

Nádherné, Akji! :)

2 Akja Akja | E-mail | 27. března 2018 v 9:35 | Reagovat

[1]: Lidu, díky. Chtěla bych maximálně pomoci všem, aby to bylo snesitelnější, ale jako vždy, je potřeba začít u sebe. :-)

3 lída lída | 27. března 2018 v 20:27 | Reagovat

[2]: Rádo se stalo, Akji. Samozřejmě, ale Ti druzí nám také ukazují spoustu nevyřešených záležitostí, které se týkají i nás samých :) Bez druhých bychom si tyto věci jen těžko uvědomili :)
   Napsalas to krásně - jasně a srozumitelně. To se mi líbí.. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama