Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Cesta ke svobodě

19. března 2018 v 20:55 | Akja |  V časech probuzení

Fraktální organizace našeho života, nás nepřestává udivovat svojí přesností a dokonalostí. Naše svobodná vůle vytváří nové a nové vzory, které jsou současné a vztahují se k přítomné skutečnosti.
Někteří lidé vytvářejí svojí vůlí nový vzor, jiní jej následují v dokonalé rovnováze a harmonii.

Transformace vědomí na vyšší úroveň nám umožňuje více svobodného tvoření nové reality pro všechny. Nové vzory jsou neomezené a všechny myšlenky vítané. Do nové úrovně vědomí však nemohou vzory nadvlády a omezení, neboť jedno vylučuje druhé. Proto nyní procházíme očistou od veškerých blokád v naší mysli a těle.

V naší duši žádné takové bloky nejsou, neboť vířivá energie lásky, kterou je naše duše, rozsvicuje nové vzory reality a dává jim sílu pro jejich vznik, sílu bytí, jenž není tlumeno žádným odporem a překážkami. Duše zkrátka jen je a existuje jako souhlasný proud energie pro cokoli, co se odehrává v našem vědomí.

Osvobození naší mysli probíhá skrze naše tělo. Naše fyzické tělo je úložiště všech informací kladných i záporných. Pomocí myšlenek je možné přepsat všechny genové zápisy do jedné polarity a sladit se tak se svojí duší. To je naše cesta na svobodu.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama