Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Sedm barev duhy

5. září 2017 v 0:07 | Akja |  aktuální články


Hranol křišťálu rozkládá sluneční světlo na sedm barev duhy. Naše mysl, vytváří to samé s proudem vědomí, rozdělí ho na sedm odlišných částí. Pokud chceme zažít Jednotu, nestačí jen spojit dva protiklady, protože těch různých částí je sedm.

U člověka rozlišujeme sedm základních čaker v sedmi barvách duhy. Sedm dní v týdnu se liší svým typem, který působí na každého z nás. Sedm zkrátka tvoří základní rozdělení. Pokud chceme prožít Jednotu, je potřeba přijmout všech sedm částí do svého původního stavu.

Každá situace má sedm různých řešení. Např. žena a muž se sejdou, rozejdou, nikdy nepoznají, mají svatbu, mají spolu děti, nemají spolu děti, žijí zvlášť a touží po sobě. Každá ze sedmi situací vyvolá v obou partnerech nějaké emoce. Tak třeba rozchod obou partnerů je smutný a může být prožíván jako veliké trauma. Když se však v takové chvíli dokážeme dostat do Jednoty, naše trápení je u konce.

V Jednotě existuje všech sedm aspektů vedle sebe, na stejné úrovni. Je úplně jedno, na co naše mysl upře svoji pozornost a co tím právě vytváří. Může si vybrat místo prožití rozchodu, společné chvíle pohody.

Toto je už zasvěcení, které je lépe předávat ústně, nežli písemně. Jen jsem ho popsala, protože se mu při naší transformaci nemůžeme vyhnout a vysvětluje, proč je náš postup tak pomalý a místy se zdá neuskutečnitelný... 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 8. září 2017 v 21:25 | Reagovat

Taky zajímavá teorie
Jinak, už mám pro tebe hotový ten diplom.

2 Akja Akja | 8. září 2017 v 23:49 | Reagovat

[1]: Děkuji ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama