Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Odplouváme

8. září 2017 v 23:33 | Akja |  aktuální energie


Kolektivní meditace dnes opět předvedla svoji sílu, když dokázala zmírnit hurikán. Připojme se, prosím, každý den ve 20:00 hod. ( http://bod-zlomu.blogspot.cz/ )

V zářiových energiích proplouváme, jako loď na rozbouřeném moři. Opouštíme staré známé přístavy a vydáváme se na úplně novou plavbu mořem neznáma. Naše tělo a jeho pocity, je jediná navigace. Přesto můžeme být naprosto klidnými a věřit ve šťastnou cestu.

Rozloučení se s minulostí probíhá na mnoha úrovních, ale je nezbytné, pokud chceme zažívat novou realitu. To, co všichni nyní prožíváme, je tvoření nového světa, novým způsobem. Pokud se pokusíme cokoli vytvořit po staru, už to nefunguje, už to neslouží. Opakujeme své pokusy stále dokola a stále narazíme. Je potřeba přijmout změnu a tvořit už nově.

Kdyby nás popsal v současné době pozorovatel z vnějšku, kroutil by nevěřícně hlavou a smál by se na celé kolo. Říkal by, jak lidé mohou vše tvořit jen svým rozhodnutím, slovem a představou a jak se neustále lopotí a lámou hlavu s tím, jak dále.

Pokud se nám nedaří jít za svými sny, jen se podívejme na vše s odstupem, najděme cestu nejmenšího odporu a splývejme s proudem. Odplouváme!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama