Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Kritická panna

3. září 2017 v 14:55 | Akja |  aktuální energie


Nový měsíc nenápadně vklouzl do našich dní a přináší nám vrcholné energie celého roku. Podle numerologie je v září vše umocněno trojitou vibrací shodnou pro rok, měsíc i den. ( 9.9. + 18.9. + 27.9.) Září nám ukazuje to, co jsme celé předchozí období vytvářeli.

Každý den má potenciál pro naše sebeobjevení. Na cestě transformace máme jediný ukazatel a tím je láska. Září probíhá astrologicky pod vládou znamení Panny, která má přívlastek kritická. Panna třídí, rozlišuje a nastoluje pořádek.

Provádějme proto úklid ve znamení Panny co nejšetrněji. Pokud se domníváme, že dokážeme vše nejlépe, rozlišit, posoudit a zkritizovat, pak posuďme i toto chování samo. Láska neobsahuje žádné podmínky ke své existenci. Obklopuje vše živé a za žádných okolností jej neopouští.

Když vynášíme kritické soudy, postupujeme proti působení lásky, i když ji třeba zrovna hájíme. Láska nepotřebuje obhajobu, láska vnímá život, neboť je tím životem...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 4. září 2017 v 21:57 | Reagovat

Já jsem narozená ve znamená panny. Asi mě čekají větší úkoly, než normální lidi. A vlastně si ani nejsem jistá, co mám dělat. Možná počkám, až se to vystříbří.
Jinak, ještě jsi mi neřekla, co chceš na diplom.

2 Ajka Ajka | 4. září 2017 v 23:11 | Reagovat

[1]: I moje mamka byla Panna i sestra. Jste obdivuhodné, pracovité, bystré a nekonfliktní. Takže na diplom něco úplně opačného, něco, co Tě dokáže vyburcovat k uvědomění si sama sebe, že nejen pro druhé, ale něco, co by bylo pro Tebe.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama