Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Už to houstne

3. srpna 2017 v 13:13 | Akja |  aktuální energie


Aktuální energie měsíce srpna jsou nádherné, osvobozující a přinesou nám výjimečný posun, který ucítíme nejvíce z celého roku 2017. Naše myšlenky nabírají na síle uvědomění, jak překonat vlastní nastavení a pomohou nám vykročit ven z polopravd našeho žití.

Astrologické znamení na obloze svými zatměními také ukazují na neobvyklé děje tohoto období. 21.8. se můžeme opět přidat k celosvětové meditaci pro osvobození. Vědomí, že společně medituje veliké množství lidí, způsobuje vyjímečné zážitky a přivádí nové, tvořivé myšlenky.

V předchozích měsících jsme se připravovali na tuto dobu, která je podpořena energií obrovských hodnot ( http://www.praxis-umeria.de/kosmischer-wetterbericht-der-liebe.html, měřeno v Bovisech ). Nyní vše, nad čím jsme se zamýšleli, co jsme zkoumali, vyústí ve svůj projev. Takže opět budou naše prožitky rozlišné a světy lidí se tak ještě více oddálí.

Vědomý dech nás vyladí do nejpříznivější polohy našeho bytí. Dýcháním se spojíme s energií elektromagnetického obalu fyzického těla a můžeme ji pak směrovat do oblastí, ve kterých máme pocit, že potřebují posílit. Vědomý dech je obrovský dar, který jsme zapomněli používat s vnucením pokřivených myšlenkových forem. Naše těla a životy zůstaly pokřivené s nimi.

Návratem k vědomému dechu se vrátíme k vědomému životu. Energie měsíce srpna je nám k tomu plně nápomocna...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 3. srpna 2017 v 15:03 | Reagovat

Že bych si tedy 21. srpna udělala dlouhou procházku v přírodě? Pokud nebude pršet  nebo nebudou vedra, tak by to šlo. Takhle je to jen na krátké procházky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama