Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Spojenectví

10. srpna 2017 v 0:00 | Akja |  V časech probuzení


Vytváříme spojenectví se svojí duší. Transformace nás v současných chvílích vede přes úskalí, kterým bychom se nejraději vyhnuli, přesto později zjistíme, že stále ještě byla zapotřebí. Je žádoucí, vybudovat si soucit se sebou samým. Situace, které zažíváme, vyžadují naše rozhodnutí, jestli se nadále necháme využívat, nebo si konečně projevíme soucit a uvolníme se ze všech manipulací a pradávných slibů.

Naše duše se rozprostírá všude kolem fyzického těla i v něm, přesto často docházelo k jejímu odpojování, vlivem některých myšlenek. Ve starých pohádkách jsme se dočetli, jak hlavní postava upsala duši čertu. Bylo nám zde tím ukázáno, jak negativní úmysl a myšlenky, způsobily odpojení duše.

Podívejme se tedy na vše, co nyní prožíváme, jako na zázračný lék, jenž nám umožní, spojit se opět se svojí duší. Pokud chtěl v pohádce někdo úpis s vlastní duší vrátit, musel vykonat nějakou změnu. V současné chvíli probíhá tolik změn najednou, že sotva postřehneme, která byla ta nejzásadnější, ale všechny nám vracejí náš úpis a přinášejí nám životní pokrok...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama