Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Nulový bod

11. července 2017 v 10:13 | Akja |  V časech probuzení


Představme si, třeba hvězdy a potom loď. Rozsvícená loď může plout na moři, pod tmavou oblohou, plnou hvězd a rozvíjet v našich myšlenkách další příběh. V našem klidném stavu se nám vybaví taneční pár, jenž se pohupuje ve vlnách hudby a moře, na palubě. V rozpolcenějším stavu uvidíme temné mraky, které zatahují oblohu a spouští bouři na dřímající plavidlo.

Mezi jednotlivými myšlenkami a představami existuje prostor, který jsme pojmenovali - nulový bod. (V předchozích článcích uvádím, jak vznikají naše emoce a sice vědomým posouzením, prvotních pocitů, ve fyzickém těle.) V nulovém bodě probíhá ono porovnání mezi vnímanou realitou a nahromaděnými minulými zkušenostmi. Tam se rozhoduje, v přirovnání s naším příběhem, jestli budou v představě lidé tančit na palubě, či zachraňovat loď před ukrutnou bouří.

Nulový bod můžeme najít mezi každým nádechem a výdechem, mezi prací a odpočinkem... Fyzik Nassim Haramein vidí nulové body úplně všude i v každé buňce našeho těla. Vše má matematicky propočtené a předal již mnoho důkazů o jejich existenci.

V nulovém bodě se nachází nový potenciál každé situace i celého života. To je ten nejdůležitější moment v naší transformaci. Vědomý přístup k nulovému bodu, máme jen v přítomném okamžiku. Nulový bod se nachází ve věčném nyní...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama