Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Cesta do ráje

13. července 2017 v 13:33 | Akja |  cestou ke změně

Jablko, které dříve patřilo ke korunovačním klenotům pro panovníka s nadřazenou mocí, symbolizovalo naši duši, torus, jenž obklopuje lidské tělo. ( V předchozích článcích jsem upozornila na spojení s celou svojí bytostí prostřednictvím uvědoměním se v prostoru kolem našeho těla.) Torus tedy představuje symbol moci.

Měsíc červenec je počátkem druhé poloviny roku. ( Slovo polovina, obsahuje slovo vina, naznačuje nám tak, že rozdělení způsobuje vinu.) O prázdninovém volnu probíhá rekapitulace prvního půlroku a čerpáme inspiraci do dalších dní. Uvědomujeme si tak marnost některého lidského počínání.

Lidé, jenž nežili s druhými v harmonii, spolupráci a vzájemné výměně informací, nyní procházejí silně očistnou fází svého vývoje. Jsou to lidé, jenž dosáhli spoustu úspěchů, ale neuměli je sdílet s ostatními a ulpěli na nich. Každé ulpívání vytvoří nepropustné nánosy pro výměnu energie z vlastní aury. Láskyplné, celistvé bytosti zažívají své zadostiučinění a objevují kouzelnou cestu pro své bytí.

Tak se některým hledajícím může zdát, že když šli cestou srdce, byli nějak jinde ochuzeni, ale teprve současné konstelace hvězd, ukazují vše v pravém světle. Neulpívání, sdílení a láska způsobuje volný průchod energií z našeho toru (aura) a vytvořili tak pro nás RÁJ NA ZEMI...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama