Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Most mezi realitami

16. června 2017 v 11:22 | Akja |  aktuální energie


Nic se nám nedaří, zažíváme chaos a nemožnost jakéhokoli úspěchu? Tak to je skvělá zpráva, to je potvrzení, že se nacházíme na mostě mezi dvěmi realitami. Stará realita nás zahrnuje svými trumfy v zoufalém pokusu o přežití a nová realita se teprve vytváří, přesně podle našich snů.

Na celém světě se mnoho lidí pokouší rozluštit hádanku naší možnosti volby, jenž skrývá to tajemství nové reality a našeho uvědomění se v ní. Nejnovější poznatky ukazují, že naše možnost volby je nepatrná, neboť my sami už jsme tou volbou. Naše tělo je souhrn všech rozhodnutí a reakcí na své pocity, na své okolí a svoje výzvy.

Jednoduchá volba - kávu s mlékem, s cukrem, samotnou - nepředstavuje žádný výběr, tělo už zná, co mu chutná a podle svého přednastavení, jen přiřazuje výsledné rozhodnutí. Vše už je předem ovlivněno předchozími emocemi.

Stejně tak je, už dávno uloženo v našem těle, rozhodnutí o uvědomění se v další dimenzi. To, kým jsme, ovlivňuje to, kde jsme. Ta změna do nové reality probíhá v nás samých. Udržujme se neustále ve světě, který chceme prožívat, ať jsou okolnosti jakékoli. Nikdo by na most nad propastí nevkročil, pokud by nevěřil, že potřebuje být na druhé straně...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama