Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Dvě transformace

4. června 2017 v 14:14 | Akja |  cestou ke změně


Měsíc červen pokračuje v přijímání nových energií dopadajících na naši planetu. Energie je velmi silná a osvobozující, je vytvořena vědomím potřeby změny. V knize Geregga Bradena - Matrix Božský zdroj - se dočteme, že k jakékoli změně je potřeba, nejdříve změnit úhel pohledu.

Pokud se díváme stále ze stejného místa a se shodným přesvědčením, nemůžeme uvidět nic jinak. K naší transformaci je tedy nutné, vytvořit si záměr, co se má změnit a vnímat potřebnou změnu na její úrovni, tedy vnímat emoce v nové realitě.

Práce Gregga Bradena je na poli vědy, které překládá do běžného života. Autor je velmi poctivý člověk, uvádí veškeré své poznatky celoživotního bádání nesobecky a moudře. Je jako pilíř lidského vědění. Nikde nepíše nic "o světle a světelných pracovnících". Opět na to upozorňuji, abychom se nenechali zmást pracemi "o světle", které jsou velmi zavádějící.

V současné době probíhá na Zemi transformace všech lidí na novou úroveň. To je zřejmé a všichni to víme, ale málokdo si uvědomuje, že je bojkotovaná konzervativními silami a že probíhá zároveň ještě jedna transformace, která nás ztahuje zpět do starých kolejí. Také se tváří jako transformace, používá metody k vylepšení lidského žití, jenže hovoří o světle, (neboť nemůže hovořit o lásce, jenž je tou opravdovou silou změny) a stahuje nás zpět do reinkarnace a řešení nikdy nekončících problémů.

Tu správnou transformaci, po které toužíme, poznáme podle jediného jazyka, kterým se domluvíme mezi Jednotou a námi, sice podle emocí. Když z mluveného, či psaného slova ucítíme "soucit" se vším a s každým, pak je to ta jediná, opravdová transformace...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama