Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Všechny sny

2. května 2017 v 9:36 | Akja |  aktuální energie

Vítáme nový měsíc květen s vyhlídkou slunečných dní. Tak, jako nám chemické posypy tají Slunce, stejně tak sami před sebou schováváme novou realitu. Květen je dobou intenzivního rozvzpomínání se.

Vzpomínání na cokoli, vybyvování si zapadlých snů, vše nám pomůže ke znovuobjevení celé naší bytosti, jejích schopností a její síly. Všechny sny, jenž se nám zdály fantaskní, jsou pravdivé, podívejme se proto na ně novýma očima.

V současnosti nám jde "proti mysli" zabývat se problémy staré reality, nechme je proto za sebou a soustřeďme se na své vzpomínky. Dívejme se na věci jinak, zkusme v sobě pátrat, co nám připomínají. Naše paměť, kterou nazýváme Akáša, je stále s námi v elektromagnetickém obalu těla. Naše myšlenky, spoutané pokřivenými formami, nám neumožňují vstoupit paměti z Akáši přímo. Zkusme to tedy jinak, zkusme si vše připomenout ve věcech kolem nás.

Nenechme se zlákat pracovníky světla, kteří jsou vyděleni z Jednoty. Jejich světlo nám omezuje veškerou paměť a nechává nás ve stavu nevědomosti. Jejich články jsou postavené na pravdivém základu, ale zavádí nás na slepou kolej, kde není možné, uvědomit si svoji sílu. My, to společně zvládneme, zahlédneme své vzpomínky a oprostíme se tak od starého způsobu bytí, od duality, která staví jedny proti druhým...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama