Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Vítězství a porážka

21. května 2017 v 19:55 | Akja |  Pro dnešní den

Stáváme se novou verzí sebe sama. Jedna, dva, tři, teď. Náš nový svět je velmi vylepšený, od základů jiný a naše změna trvá nějaký čas. Pěstujeme neochvějnou víru v jiný svět a proto k nám přichází. Zrcadlí se nám na základě zákona přitažlivosti.

Naše nové já, je povzneseno i nad zákon přitažlivosti, neboť se už nemusí potýkat se žádnou z učebních lekcí. Pokud jsme přestali posuzovat na dobré a špatné, vzdali jsme se podmínečného života jedné volby, není nic, co by nám ukazovalo kontrast opačné cesty. Problémy z našeho života záhadně odcházejí.

Každý z nás je v trochu rozdílném stádiu uvědomění, ale je to vzájemně prospěšný a podporující stav. Není na tom nic k posuzování. Např. lidé, jenž pracují ve zdravotnictví, patří k těm nejméně uvědomělým. Proto mohou neustále zajistit pohodlí bezpečí, pro všechny ve větším uvědomění.

Vše je vzájemně provázané a proto můžeme dokonalým způsobem najít cestu k uvědomění. Nespěchejme na sebe. Velmi důležité je rozvzpomínání se na celou naši bytost, na její schopnosti. Přístup ke své paměti máme v radostném, souhlasném rozpoložení. Naše bytost vše vytvořila sama.
Vytvořila i postup, jak se opětovně shledáme se sebou samým, i kdyby jsme byli spletitě zamotáni ve svých nástrahách.

Světelní pracovníci nás lákají na vítězství světla. Spojení se svojí vlastní podstatou však neobsahuje vítězství a porážku. Tito lidé předávají pravdivá fakta, jen nás vedou do dalšího boje, do slepé uličky. Pokud si vzpomeneme, kdo jsme, nepotřebujeme se ztotožňovat s pracovníky světla, přesto jejich celosvětové meditace jsou nám všem prospěšné, právě v procesu rozvzpomínání se. Jediné vítězství je uvědomění se a to je vítězství všech bez porážky...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 petrflasar27 petrflasar27 | 24. května 2017 v 11:56 | Reagovat

Myslím, že jsem nepochopil závěr. Poslední tři odstavce. O_O

2 Akja Akja | Web | 24. května 2017 v 21:00 | Reagovat

[1]: Tak např. zdravotníctví pomáhá všem lidem na všech úrovních uvědomění. Kdyby pan doktor byl uvědomělý a přišel by za ním nevědomý člověk a doktor by mu řekl jen se uvolni a umožni vstoupit léčivé energii, potom by nevědomý člověk asi omdlel a na jeho úrovni víry, by se mu přitížilo a nemohl by pracovat na svém uvědomění. Ale když lékař je neuvědomělý, pak dokáže pomoci každému, v jakémkoli stádiu uvědomění.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama