Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Těžké dny

31. května 2017 v 13:34 | Akja |  aktuální energie

Vnímám, že je potřeba psát o aktuální energii. Naše touha po svobodě, nám přináší proces osvobozování. Abychom se ale mohli zbavit všeho, co nás spoutává, je potřeba si vše uvědomit. Nyní právě prožíváme období uvědomování si, nechtěného.

Planeta Jupiter couvá naší oblohou a pod jejím vlivem se nám rozkrývají všechny neradostné záhady minulosti. Planetu Jupiter spojujeme se štěstím. Při jejím retrográdním chodu odhalujeme vše, co našemu štěstí bráni. Proto se současné období zdá velmi těžké, až neúnosné.

Jupiter zase půjde vpřed a náš svět se opět rozjasní. Nespojujme proto současné dění se svými emocemi, není potřebné se nechat trápit záležitostmi, které už nás potrápily dříve. Je jen třeba, je vzít a jednou pro vždy je zklidnit. Přirovnala bych celý proces k počítači. Když chceme náš PC zrychlit, vezmeme nepotřebné soubory a přesuneme je do koše, bity z koše pak putují do nové paměti počítače.

Tenhle úklid nás potrápí už jen několik málo dní. Nenechme si tedy zamlžit naší vidinu klidu a pohody. Postupujme krůček za krůčkem v našich jednotlivých, lineárních myšlenkách, nežli si přivykneme, uvidět celé kruhy a prohlubovat svoji úroveň vědomí...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama