Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Naučme se, přát si...

24. května 2017 v 21:44 | Akja |  Zhmotňování přání

Zdá se nám, že se naše přání plní pomalu? Každé naše přání se plní neustále a ihned. S tím není žádný problém. Jen je potíž s tím přáním. My, si vlastně v zásadě přejeme jen to, co už máme. Nemáme moc rádi změnu. Sem tam se zasníme, jaké by to bylo skvělé, kdyby se přece jen něco v našem životě změnilo, ale naše obavy hned předloží spoustu nechtěných scénářů a strachy pak každé přání zase zapudíme.

Pokud si něco opravdu přejeme a jsme ochotni překonat svůj strach ze změny, pak se nám každé přání vyplní. Je o tom napsáno spoustu knih i zmínka v biblickém textu, ale my, jsme stále nedůvěřiví.

Pokud máme pocit, že něco opravdu chceme a stále to nepřichází, pak je dobré, své přání říci někomu, o kom smýšlíme, že má vyšší moc, nežli my sami. Někomu, komu důvěřujeme. Zbavíme se tak strachu a pochybností se změny, předáme je tak na toho "vyššího".

Ve skutečnosti si plníme sami každé přání a nikdo není "ten vyšší", jen si málo přejeme, spíše si raději ani nic nepřejeme, hlavně nic neměnit a nic nepokazit. Přání pronešené třeba před duchovním mistrem je závaznější a nemůžeme se z něj tak lehce vyvléci, proto se nám vždy splní.

Začněme k sobě být více pravdiví a poslouchat přání od srdce, to jsou ta pravá přání, kterých se nebojíme a jsou úžasným způsobem ihned projevená v realitě, jen co obdrží energii vědomí a přinášejí radost...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kateřina Kateřina | Web | 25. května 2017 v 6:19 | Reagovat

Já se snažím přát si a prakticky denně v tichosti si přeji. Je to moc potřebné...

2 Akja Akja | Web | 25. května 2017 v 10:03 | Reagovat

[1]: Máš krásné boty, přej si některé z nich a prodá se Ti spoustu jiných, že si pak ty své snadno koupíš. Když si budeš přát jen prodávat ty botky, nebude to přání, které máš doopravdy a boty se Ti prodávat nebudou. O tom to je...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama