Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Myšlenky na přímé spojení

23. května 2017 v 16:44 | Akja |  Pro dnešní den

Cituji knihu Kurz zázraků: "Potom, co si uvědomíme, že nechceme nic ve světě konfliktů, žádáme o přímou Komunikaci s vesmírnou Myslí."

Komunikace s vesmírnou myslí někdy probíhá samovolně, když se přestaneme zaměřovat na naše vlastní volby. Děj se vůle tvá. Zbavujeme se vlastního posuzování a rozlišování na dobré a špatné. Někteří lidé, tak žijí už dávno. Je radost, pobývat v jejich přítomnosti. Nikdy nás neodsuzují, nic neposuzují, víme, že jsou vždy ve smíru a dobře naladění.

Není to žádná maska, ani přetvářka. Oni tak skutečně uvažují. Někteří z nás jsou do této komunikace s vesmírnou myslí dovedeni, až když jim v jejich životě vše selže a nemohou se dále rozhodnout pro některou z možností, které jsou na jedné straně duality a vždy způsobí kontrast.

Všichni jsme vedeni ke komunikaci s vesmírnou myslí. Konflikty kolem nás ubývají a začínáme zažívat nový svět v novém uvědomění. Nedávejme konfliktům žádnou svoji sílu, ani myšlenkám na ně. Potom může v klidu probíhat léčení celé situace...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama