Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Učitelé transformace

16. dubna 2017 v 19:33 | Akja |  aktuální články


Všichni lidé jsou si vzájemně svými učiteli. Nejlépe to vidíme u malých dětí, které napodobují přesně naše chování a tím se učí používat své tělo a svoji mysl. Není potřeba je mnoho učit, jen být sám tím vzorem, který je pro naše dítě nejlepší. Stejné je to s duchovními učiteli, kteří nás inspirují sami sebou.

Často slýcháme a čteme o světlonoších, pracovnících světla a sluníčkářích. Nepleťme si je však s duchovními učiteli transformace. Skupina světelných učitelů se přiklání k jedné straně reality, ke světlu. Světlo má několik podmínek ke své existenci. Stejně tak, podmínečně, pracují tito světlonoši.

Naše transformace je návrat k bezpodmínečnému bytí. K uvědomění se naší bytosti, která je věčná, neprojevená, nekonečná a neomezená. Pokud se soustředíme pouze na světlo, jsme opět v pasti a v omezení. Většina informací od světelných učitelů je zavádějící.

Nechme se inspirovat lidmi, kteří jsou v rozhovoru s námi pokorní, štědří, nešetří časem a energií pro nás, kteří žijí ve smíru sami se sebou. Hovoří o jednotě a o lásce. Naše transformace a vzestup je směr uvědomění se v jednotě se vším a s každým, ve světle i ve tmě...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama