Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Nové začátky

30. dubna 2017 v 15:55 | Akja |  aktuální energie

Vše rozpojené se opět spojuje. Vše prastaré proudí do minulosti. Transformace postupuje svým tempem vpřed. Tolik změn najednou se sotva nechá postřehnout. Nejlépe je nechat vše, jít svým směrem, jen mít před sebou svůj vytoužený svět.

Tvoříme nový svět s novým uvědoměním. S vědomím sebe sama. Naše tělo, není celá naše bytost, je potřeba mít na paměti i jeho elektromagnetický obal. Vzájemná výměna mezi tělem a jeho obalem je pro život nejdůležitější. Po mnoho let jsme to nevěděli a neuměli s tím pracovat. Náš elektromagnetický obal těla obsahuje všechny potenciály našeho života. Komunikace mezi tělem a jeho obalem je předmětem všech duchovních učení.

V našem novém světě máme své tělo otevřené pro energii, která plyne z jeho obalu. K tomu je nutné zbavit se všech překážek, jenž zde energii blokují. Mezi fyzickým tělem a jeho elektromagnetickým obalem je naprostý souhlas, souhlas bez podmínek, samozřejmé ano = láska. Pokud prožíváme své samozřejmé ano i ve svých myšlenkách, jsme ve stejném nastavení se svým obalem ( vibraci ) a závora je otevřena k celému našemu potenciálu.

Zařadit nové uvědomění do našich všedních dní, může někomu připadat jako naprostá fantazie. Krásné počasí je nám nápomocno, ale je nám neustále odpíráno. Jak z toho ven? Uvědoměním se, že jsme někdo jiný, nežli ten, za koho se vydáváme, nebo si myslíme, že jsme. Přikloněním se vždy k vnitřním pocitům. Uvnitř cítíme nový svět a naše místo v něm a tím směrem se vydáme...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sabča Sabča | Web | 30. dubna 2017 v 18:56 | Reagovat

prosím podívejte se na můj blog
díky ;-)

2 Akja Akja | Web | 2. května 2017 v 8:12 | Reagovat

[1]: Nemoc dítěte se musí začít léčit od rodičů. Dítě zrcadlí rodičům jejich nenávist. Proto rodiče zažívají sbírku peněz, aby uviděli v lidech to dobré a pocítili vděčnost. V současné chvíli, ale moc léčení nefunguje, přecházíme na jiný systém bytí, který ještě neumíme moc ovládat, starý systém již není v provozu. Jediné co nyní pomůže je kvantové umožňování, dostat se do stavu bezpodmínečné lásky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama