Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Multiaura

5. dubna 2017 v 13:13 | Akja |  V časech probuzení

Jak dosáhnout této "multiaury"? Je to velmi jednoduché a obsahem slůvka "ano". Dávejme své ano - sobě, svému konání, svým myšlenkám, svým pocitům. Souhlasme se vším, co se v nás nachází.

Právě kritika, odpor, nesouhlas nám brání plně prožívat svoji bytost. Každá nemoc je způsobena blokováním nějakého svého aspektu. Březnové energie s retrográdní Venuší, právě vynesly mnoho takových bloků do našeho uvědomění.

Multiaura nás spojuje s celou svojí bytostí a všemi jejími schopnostmi. Mnoho let jsme o ní nevěděli a blokovali si přístup k ní. Nyní se začínáme probouzet a vnímat její nádheru a neomezené chování. Věřme si, věřme svým pocitům - ano - jsou pravdivé. Ano, souhlas je proud lásky a uvědomění si jí.

Slovíčko "ano" má v sobě silný magnetismus. Ano - můžeme jít spolu do kina, ano - uskutečníme tu procházku, ano - vytvoříme ten projekt, ano - mám tě rád.
Zaplňme svůj svět mantrou - ano. Podobně, jako to bylo ztvárněné, před mnoha lety, ve filmu "Yes Man".

Multiaura nám přivádí do života naši pravou sílu, vše magneticky přitahovat a tvořit myšlenkou. Už jen představa své multiaury, ji obnovuje a můžeme užasle vnímat, jak září a ladí svůj vír kolem nás, kdy zůstáváme klidní a vyrovnaní uprostřed...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 jklucetnictvi jklucetnictvi | Web | 9. dubna 2017 v 17:58 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama