Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Dobrodružství

5. dubna 2017 v 0:22 | Akja |  aktuální energie

V dalším novém měsíci spřádáme další nové sny a plány. Vše se nám krásně zamotává a zašmodrchává v naší realitě, jako na obloze, kdy Venuše jde pozpátku. A na co se můžeme v dubnu těšit? Po retrográdním chodu Venuše se můžeme připravit na to, že se zase vrátí ke svému směru oběhu a vše se opět dostane do klidu a pohody.

Venuše a její oběh kolem Slunce je plný záhad, podle astrologů, prověřuje naše vzájemné vztahy, které jsou na tom podobně. V současné době transformace je pro nás rozhodující vyřešení vztahu sama k sobě. Bezpodmínečné přijetí sebe sama nás udržuje v centru emocí, které rotují kolem nás.

Při popisování dubnových energií letošního roku, se mi opět vybavila scéna z filmu Avatar, kdy se učil hlavní hrdina létat na podivném létajícím dravci. Nejdříve se řítil střemhlav dolů, také párkrát narazil do skály, až na svého létavce zakřičel, co má dělat. Ikran ihned poslechl a letěl podle přání Avatara. Stejné rozhodování čeká nyní nás. Pokud se necháme zmítat silou okolností, zažijeme podobný let, kdy šlo vše jen z kopce, pokud si uvědomíme, že my jsme ti, jenž let a svoji životní realitu řídíme, zažijeme již letos v dubnu obdivuhodné dobrodružství.

Už nám mnoho do naší přeměny nezbývá. Na této pláni si už musíme poradit sami, vzpomenout si, že my, jsme ti, jenž ji vytvořili. Vzpomenout si na své uvědomění...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama