Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Dny klidu, lásky a transformace

14. dubna 2017 v 15:15 | Akja |  V časech probuzení


Rovnováha, vyvážený stav klidu a míru. Oslavy Velikonoc jsou křesťanské svátky, někdo je slaví, jako svátky jara. Tahle doba spadá na první neděli po úplňku, po jarní rovnodennosti. Z astrologického pohledu je to po bouřlivém jarním procitnutí, první zklidňění.

Velikonoce jsou tedy pohyblivé svátky, ale vždy přinášejí stejné poselství. Probuzení, zastavení, vyrovnání se. Někdo si to samozřejmě kazí nakupováním, připravováním speciálních jídel a sledováním třeba televize. Toto období však vybízí naši bytost k rozjímání, meditaci a uklidnění.

Symbol Velikonoc - malované vajíčko. Každý den prožíváme ve stejném rytmu práce, zábava, odpočinek. Tradiční oslavy Velikonoc nás vybízejí k zastavení a malování na vajíčka, k vytržení z běžného způsobu života. Naši předkové, žijící v harmonii s astroligickými cykly, nám předali symboliku vejce, jako příslib nového života.

Prožijme tedy sváteční víkend v souladu se sebou samým, s hvězdnou oblohou a se svojí planetou. Toto vyrovnání nám přinese spoustu vyjímečných zážitků a síly do dalších dnů.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama