Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Následujme nadšení

8. října 2016 v 23:23 | Akja |  V časech probuzení


Transformace našeho bytí se dostává do nových a nových zatáček a zákrut. To si totiž uvědomujeme vědomí v nových prostorech sebe samých. Nejsme zvyklí myslet tímto způsobem a nepovažujeme to ani za normální. Jenže to "normální" není náš směr. Naše cesta je ve směru to "nové".

V jistém smyslu, rozšířené vnímání, které nám naše transformace umožňuje, není nové. Vracíme se ke svému původnímu uvědomění bez omezení, jenž vytvořily pokřivené myšlenkové formy. Stále jsme měli a máme všechny schopnosti po kterých ve skrytu svého bytí toužíme, jen jsme na ně zapomněli a odvykli si je používat.

Jak probudit všechnu tu spokojenost, spontánní chování, odvahu a klid? Nadšením. Není potřeba soustředit pozornost na všechny záležitosti kolem nás, stačí si všímat svého nadšení. Nyní procházíme úsekem, kdy by se nám velmi hodily klapky na oči a na uši. Rozhodněme se pro jednu věc, která přinese někomu radost a pracujme pro ni, bez ohlížení se napravo, nalevo. Ostatní záležitosti nechme tak trochu plavat.

Procházíme odpojením se, od dřívějšího nastavení a pokud budeme řešit stejné věci, zabývat se stejnými myšlenkami, pak by to byl nekonečný proces. Umožněme si tedy chvilkové zastavení a koncentraci mysli na tvorbu s nadšením a pro radost...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama