Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Svoboda

29. května 2016 v 11:44 | Akja |  Diskuze

Ťuky, ťuk, sleduj bílého králíka... Při sledování filmu Matrix mnohým z nás naskočila husí kůže, bylo tam znázorněno vše, co se nám ukazovalo ve skrytu duše. Viděli jsme, jak je realita pružná a jaké máme společné propojení. Mohli bychom si říci, že film byl pouhé umělecké ztvárnění nějaké úvahy a fantazie, kdyby se nás všech, tak vnitřně nedotýkal.

Další společné příběhy, které se nikdy neztratily z našich vnitřních záznamů, jsou nyní zázračně oprášené a vynášené na světlo světa. Jedním z nich je vzpomínka na ztracený Ráj. Pokud napíši slova - řád Rize, nebo Lord a Lady Rize, mnohým z nás to nic neřekne, ale ti citlivější na svůj vnitřní hlas, ihned vnímají rozechvění, soulad, vědění, že je to něco, co znají.

Současný průběh transformace nám vyjevuje všechny skryté příběhy, všechny akašické záznamy. Končíme svoje žití ve stavu otroka, ve stavu lidského robota. Přijímáme své plné vědomí sounáležitosti s celým vesmírem a jeho linií vývoje.

Máme opět možnost volby. Jedna volba je naštvat se a nepřijímat uvědomění, že jsme byli tak krutě zneužiti a třeba se i pomstít a nikdy se tak nedostat ze začarovaného kruhu událostí. Druhá volba je užívat si obrovskou radost ze znovunalezení svobody, vážit si jí, uzamknout celý příběh do kroniky Akaši, zapamatovat si na eony věků, že naše svoboda je největší vzácnost všech dob.

My, jenž kráčíme v první linii transformace, našlapujeme opatrně v nových místech nové země. Tvoříme nové bytí. Neumíme toho mnoho, nejsme přivyklí na své neomezené tvoření, proto na sebe nijak nenaléhejme, nespěchejme a učme se první krůčky, jako malé děti. Nebuďme naštvaní, když to nejde hned podle našich představ, ale s vědomím, že to jednou půjde skvěle...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama