Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Galaktický kodex

30. května 2016 v 10:44 | Akja |  aktuální energie
Galaktický kodex

http://2012portal.blogspot.cz/2012/04/galactic-codex-normal-0.html
Připojuji strojový překlad:


Planeta Země je poslední planeta v tomto vesmíru pod okupací temných sil, poslední pozůstatek galaktických válek, které zuřily po celé galaxii miliony let.

Vzhledem k tomu, Galaxy byl bytí osvobozené forma sevření temných sil, sil Světla stále se vyvíjejí z vojenské síly vytvořené v naléhavé potřebě bránit základní svobody cítících bytostí směrem k harmonickému galaktické a kosmické společnosti. Jako bytosti v Galaktické konfederace vyvíjely duchovně a vydali zarovnání a spojení s Vzestoupenými Mistry, oni objevili vnitřní kodex, který reguluje všechny vzájemné vztahy mezi bytostmi Světla a jejich vztah k temné síly a obsazených planet. Tento kodex se nazývá Galaktická Codex a představuje právní základ pro všechna jednání Svazu v této i jiných galaxií. Tento kodex není pevná sada externích právních předpisů, ale systemizovány kodex vnitřních etiky všech duší Světla, že všechny bytosti světla přijímají s jejich svobodnou vůlí, protože odráží jejich vnitřní pravdu.

Nyní budeme uvádět Galactic kodex ve formě, která je srozumitelná v průměru probuzeného být v lidské společnosti.

Oddíl I: Zákon Božské Milosti

Každý vnímající bytost má nezaměnitelnou a bezpodmínečné právo na pozitivní životní zkušenosti

Vysvětlovat Oddíl I musíme pochopit, že utrpení a bolest nemají žádnou hodnotu v osvícené galaktické společnosti osvobozen od vlivu temných sil a jiných aspektech kosmického anomálie. Na hodnotu bolesti, utrpení a oběť jako součást zkušeností růstu byla součástí programování od temných sil, aby se snadněji zotročit obyvatelstvo obsazených planet.

Nepodmíněné pozitivní životní zkušenosti z každé živé bytosti v osvobozeném vesmíru je zaručena z vnitřní spojení každé živé bytosti se Zdrojem a posílil mocí Vzestoupených Mistrů nad hmotou, která jim umožňuje pomáhat všechny živé bytosti v jejich aspirace směrem ke zdroji a poskytnout jim základní životní potřeby. Život nikdy nebyl zamýšlen jako tvrdou práci a boj, ale spíše cestu radosti a tvořivosti. Různé podsekcí § I regulovat veškerý život v osvobozené vesmíru a všechny vztahy mezi bytostmi Světla, takže konflikty nikdy muset dojít. Pojďme vysvětlit podsekce:

Oddíl I / 1: Každá vnímající bytost má nezaměnitelnou a bezpodmínečné právo na fyzickou a duševní hojnosti

Tato část zaručuje pozitivní životní zážitek pro každou bytost v osvobozeném vesmíru. Nanebevzetí mistři poskytují pro všechny nezbytností života a pro fyzické a duchovní bohatství a krásu použití síly, které mají více než vykoupené věci osvobozené vesmíru.

Oddíl I / 2: Každý vnímající bytost má nezaměnitelnou a bezpodmínečné právo na Ascension

Tato část vysvětluje, jak Vzestoupení Mistři využít jejich pokročilé znalosti duchovního technologie vzestupu a využitím Elektrická požární vykoupení pomáhat všem bytostem, které volně ochotně umístit vzestupu.

Oddíl I / 3: Každý vnímající bytost má nezaměnitelnou a bezpodmínečné právo sloučit s jinými bytostmi v poměru s jeho / její postavení v duši Family Mandala

Tato část je nástrojem regulace všech vztahů uvnitř duše rodiny. Zaručuje sloučení bytostí opačné polarity (twin duše, spřízněné duše) a přizpůsobení všech ostatních bytostí bez ohledu na jejich stavu vývoje a vnějších podmínek.

Oddíl I / 4: Každý vnímající bytost má nezaměnitelnou a bezpodmínečné právo ke všem informacím

Tato část je zárukou, že všechny bytosti dostávají všechny informace, které potřebují pochopit jejich roli ve vesmíru, větší perspektivu vývoje a všechny ostatní kusy, které potřebují pro svá rozhodnutí, růst a blahobyt. Všechny tyto údaje jsou poskytovány Vzestoupených Mistrů nebo jiné bytosti, které vykonávají dohled nad budoucím vývojem různých ras a civilizací.

Oddíl I / 5: Každá vnímající bytost má nezcizitelnou a bezpodmínečné právo na svobodu
V této kapitole stanoví, že každá bytost má neomezený potenciál růstu a životní zkušenosti. Vzhledem k tomu, všechny bytosti ve vesmíru osvobozené vytvořit pouze pozitivismus, jejich svoboda nikdy odmítá svobodu ostatních bytostí.

Oddíl II: Zákon Dělení znesvářenými stranami

Každý vnímající bytost má nezaměnitelnou a bezpodmínečné právo být rozdělena a chráněna před negativními jednání ostatních vnímajících bytostí

Tato část upravuje podmínky v těch částech vesmíru, které byly právě osvobodili od vlivu temných sil, ale které dosud nebyly schváleny v konfederaci. To vyžaduje, aby byly síly Světla vždy rozdělit stranám konfliktu, aby byly chráněny před vyrábějící vzájemné škodu k sobě navzájem. Pak světlo Síly zprostředkovat konflikt, dokud není vyřešen. Tato sekce je často používán pro koncové válek a jiných ozbrojených konfliktů.

Oddíl III: Zákon Balance

Každý vnímající bytost, která se rozhodla žít a jednat proti zásadám galaktické Codex a odmítá, nebo není schopen přijmout je teď a vyvážit důsledky minulých akcí bude převezen do Centrálního Slunce, restrukturalizovala do základní elementární esence a začít nový cyklus evoluce nanovo

Tato část upravuje vztah mezi silami světla a Sil temna. Když poražen, bytosti, které patří k silám temnoty jsou dána možnost přijmout Galactic kodex, to nejlepší, co mohou, aby napravit chyby, které učinily a žít pozitivně poté. Pokud přijmou, oni jsou odpuštěny a připojit se k Confederation. Jestliže oni nejsou schopni nebo ochotni akceptovat, že jsou vzaty do Centrálního Slunce, jejich osobnosti a duše esence jsou k restrukturalizaci s Elektrická požární a jejich božská jiskra začíná nový cyklus vývoje.

Oddíl IV: Zákon intervence

Galaktická Konfederace má nezaměnitelnou a nepodmíněné právo zásahu ve všech situacích, kdy je Galactic Codex porušována, bez ohledu na místních zákonů

Tato část popisuje politiku ze světla sil, pokud jde o obsazených planet. Svaz si vyhrazuje právo zasáhnout ve všech oblastech, civilizace, planety nebo solárních systémech, kde je porušen Galactic Codex. Má právo tak učinit bez ohledu na pozici místních civilizací o tomto zásahu. To má vždy právo použít všechny mírové prostředky vzdělání a regulace. Je-li porušen kritické množství zásad Galactic Kodexu, má právo použít vojenskou sílu. Zvláštní případy jsou planety pod přímou okupací temných sil. Temných sil Obvykle se místní obyvatelstvo jako rukojmí bránit průběh Sil světla. Na Zemi mají vyhrožováno jaderné válce Pokud je světlo síly by zasáhnout. To je hlavní důvod, proč se světlo Síly dosud osvobozen tuto planetu (a ne tzv jsme-se-nesmí-zasáhnout-protože-we-úcta-svobodné vůle, budeme-vůle just-watch-as-the -suffering-go-on nesmysl). Jako v každé situaci rukojmí, to vyžaduje hodně obratné vyjednávání a taktického přístupu. Tato situace je nyní vyřešen a planeta Země bude osvobozen brzy.

Oddíl IV / 1: Každá vnímající bytost má nezaměnitelnou a bezpodmínečné právo volání na Galaktické konfederace v nouzi a Galaktické konfederace má právo na pomoc bez ohledu na místních zákonů

Tato část poskytuje právní základ pro zásah a pomoc všem rukojmí z temných sil. Síly Světla vždy to nejlepší, co mohou pomáhat a zlepšení životních podmínek všech cítících bytostí, dokonce i na Zemi. Situace na planetě Zemi jen ukazuje, kolik větší moc tma měl přes světlo na této planetě. Naštěstí se to se nyní mění.

Oddíl IV / 2: Galaktická Konfederace má nezaměnitelnou a bezpodmínečné právo na provádění galaktické Codex a dobývání oblasti porušování Galactic Codex vojenskou silou v případě potřeby

Tato část poskytuje právní základ pro osvobození obsazených planet s vojenskou silou. Vojenské síly konfederace odstranit nebo poskytnout pomoc při odstraňování představitelů temných sil a nastavit rukojmí zdarma. Pak jiné konfederace síly řídit proces přijímání planety do konfederací pokyn místní obyvatelstvo.

Možná, že někteří lidé mají pocit, že Svaz nemá právo zasahovat a že lidstvo má právo řešit své problémy sama. To prostě není pravda. Mnoho válek po celém světě a neustálé zneužívání základních lidských práv prokázaly, že lidstvo není schopna zvládnout svou vlastní situaci. Tak to je mnohem lepší, že to přijme moudré opatrovníky, aby ji řídit. Svaz bude poskytnout pomoc při výměně současných mistrů loutek (Temné síly), které lidstvo pozval dávno v Atlantidě. Potom Galactic Codex konečně stane univerzální etický kodex v celém vesmíru a tmy nebude více.

Přidal Cobra ve 2:00 ráno
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama