Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Život bez hranic

8. dubna 2016 v 13:13 | Akja |  aktuální energie
Měsíc duben zavítal do našich dní a přináší nám další nové pocity a jejich vnímání. Transformace se ubírá přijímáním sebe sama a všech našich aspektů. Pokud dosud existovalo něco, co se nám samým na sobě nelíbilo, co jsme nemohli mít na sobě rádi, za co jsme se styděli, nebo z čeho jsme se jinak vinili, pak je nám vše šokujícím způsobem vysvětlené a vše odstraněné.

Zůstáváme my sami, čistí, klidní, laskaví. Naše čistění probíhalo celé roky, ale v současné chvíli bylo nejintenzivnější a dostává se do svého finále.

Nyní jsme připraveni pro novou realitu, pro plný život s naší pravou duchovní podstatou, kterou jsme si naším rozumovým přístupem odepřeli. Blaho, které pociťujeme, necháváme jen pomalounku, polehounku vstupovat do našeho bytí. Dlouhý čas jsme svoji energii jen odevzdávali mimo sebe ostatním lidem, organizacím, cizím myšlenkám a nyní ji máme sami pro sebe.

Jsme jako poustevníci, kteří žili na břehu řeky Gangy, bez oděvu, bez jídla s očima jiskřícíma blahem poznání Ducha. Oni nám první ukazovali možnosti našeho bytí. Přestáváme mít potřebu uspokojení z jídla a z pohodlí a naše oči dostávají nádherný lesk prozření. Duch sídlí pevně v nás, v uprázdněném, očistěném prostoru ( srdce ) a opatrně, malými krůčky postupujeme vpřed, žitím života bez hranic...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama