Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Stěhujeme se

28. dubna 2016 v 10:30 | Akja |  cestou ke změně

Každý má v sobě přesnou navigaci k transformaci. Vše je protkáno vesmírnou inteligencí, která vše neomylně řídí a zajišťuje zdárný vývoj života. Přesto mnozí z nás pochybují, uzavírají se do svých obav a zapomínají na své vlastní vedení uvnitř sebe.

Jevy v přírodě vyjadřují podobný obrázek nás samých. Naše Slunce se přirozeně, spalováním prachu, stává žhavější a bělejší a proto je stejně inteligentně řízena naše Země, kdy mění sklon a oběžnou dráhu, aby zde mohl pokračovat život. Ale lidé pochybují a brání se nesmyslným zatahováním oblohy různými chemickými posypy s kovovým prachem a Zemi ochlazují a vysušují. Příroda se tedy chová, jakoby přicházela doba ledová a obnovuje život v oceánech zvýšením tvorby planktonu a je stejně zmatená, jako my, lidé.

Stačilo by jen velmi málo, ponořit se do procesu transformace s důvěrou a nechat pracovat Vesmírnou inteligenci v klidu, přesně tak, jak si vytváříme vše ve svém životě.

Stěhujeme se svojí planetou dále od Slunce do jemnější energie, proto je potřeba transformovat svoji bytost, aby se jí zde pohodlně žilo. Přirovnám to k dovolené v horách. Pokud žijeme v nížinách, nebo jako já, ve středním pásmu a odjedeme do hor, zažíváme úžasnou úlevu. Lépe se nám dýchá, máme pocit zvýšené energie, problémy mizí a pociťujeme bezdůvodnou radost. A podobné a ještě s větším rozdílem, zažijeme na novém místě, kam přecházíme.

Své transformaci se můžeme oddávat úplně přirozeně, v klidu a s důvěrou. Místy nám přináší i různá nepohodlí, protože se nám mění naše fyzická těla. Stávají se lehčí, jemnější a nepotřebují už egoistické problémy. Uvnitř sebe pociťujeme přesně vše, co je možné udělat, nebo sníst, pro podpoření změny v nás. Pokud nechceme zažívat stejný zmatek, jako nastal v přírodě, je moudré naslouchat svému nitru s bezmeznou důvěrou...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 petrflasar27 petrflasar27 | 28. dubna 2016 v 22:36 | Reagovat

Nebránit si vlastní aktivitou. A neopravovat dokonalé. Souhlasím.

2 transformace-akja transformace-akja | 28. dubna 2016 v 22:57 | Reagovat

[1]: Přesně tak.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama