Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Propojení

17. dubna 2016 v 23:00 | Akja |  aktuální energie

Všechno špatné je k něčemu dobré. Vše se neustále prolíná a mění. Nejde posuzovat a hodnotit jednotlivé záležitosti, když neznáme celý příběh. Vše v našem lidském bytí je inteligentně propojeno a má svůj důvod. Současné jarní energie prověřují nakolik si uvědomujeme vzájemné propojení všech událostí a všech bytostí.

V současné době někdo pociťuje nesoulad, někdo radostně vítá nové uspořádání ve svém životě a někteří zůstávají v klidu a tiše očekávají splnění svých snů. Každý potřebuje něco jiného, pro utvoření celkového, nového obrazu, jednotné reality bytí. Společné pro všechny bytosti je očišťování. Každé jaro je symbol nového začátku, nového života. Letošní rok je ještě jakoby novější. Rodíme se do širšího uvědomění a je potřeba zanechat za sebou více obručí našeho omezení.

Aby jsme si mohli uvědomovat nežádoucí omezení našeho bytí, jeli jsme v minulém roce, jakoby na půl plynu. Rozhodovali jsme se těžkopádně a pomalu, stáli jsme na místě. Bylo potřeba kulisy našeho života nechat na místě, protože tak jsme se nejlépe mohli orientovat v pomalých, nežádoucích energiích. Astrologické konstelace nám vše zpečetily postavením planety Saturnu ve znamení Panny, kde dochází na ujasňování a třídění.

Postupně se nám vlévá do žil nová energie. Věci, které se nehýbaly, dostávají rychlejší spád. Začínáme si více všímat svého těla a celé své bytosti. Učíme se nově zacházet se svojí energií a navracet se ke své původní síle a moci.
Dbejme nyní na obnovu a pořádek ve svých příbytcích. Očista starého je nezbytně nutná pro uvolnění místa pro nové možnosti. Radujme se z toho, že máme na vše konečně sílu, po které jsme toužili.

Až v budoucnu uvidíme celý obraz, uznáme, že každý kousíček transformace, byl nezbytný pro její zdárný průběh. Nespěchejme, užijme si každičký den a lehce, pozvolna prociťujme svoji novou sílu, která nás rozzáří štěstím. Je to tady...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama