Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Potřebuji si přečíst

22. dubna 2016 v 22:32 | Akja |  aktuální energie

Dýchat! Dýchat! Dýchat! Začíná parádní jízda! Potřebujeme si přečíst, že bude vše dobré a že jsme milováni, proto si to musíme napsat. Jdeme opravdu do neznáma, ale proč jen máme pocit, že jdeme do nejnámějšího ze všech známen?

Parádní tanec životem víří kolem nás a v nás. Všichni jakoby začali mluvit srozumitelně a jednou řečí, tak dlouho jsme na to čekali, až jsme úplně zapomněli, že to bylo naše vroucí přání...

Země se otřásá, podobně, jako naše staré víry, ketré se usadily v našem těle a už nám více neslouží a nyní otřásají naším starým známým světem. Je potřeba přijímat nové rozhodnutí a otevřít se všem možnostem, které tady všechny souběžně existují. Buďme těmi, kdo si svoji realitu vybírají.

Přirovnám tvorbu reality k našim počítačovým hrám. Při hraní na počítači si vybereme postavu, jenž nás bude zastupovat a objeví se nám tabulka s různými barvami vlasů, druhy oblečení a další možnosti volby, které máme. Hra nám dále nabídne auta, domy, hrady, podle toho, kterou hru hrajeme. My, hráči, si jen vybíráme kliknutím tlačítka. S naší realitou je to velmi podobné. Místo tabulek s výběrem v počítači máme vizualizaci a vše chtěné si můžeme představit, tlačítko Enter nahradí neomezená víra.

Nyní jsme v místě, kde jsou různé reality jakoby pomíchané. Mnohým z nás nic nedává smysl, ale vše je naprosto úžasné a inteligentní, jako vždy. Je potřeba, vše brát, jako dokonalý trenažér. Vizualizací si vybírejme skvělé propojení reality, které je nám příjemné a setrvávejme v neomezené víře, že vytváříme nový způsob bytí, protože to tak je.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama