Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Materializace a dematerializace

14. dubna 2016 v 13:03 | Akja |  cestou ke změně

A jdeme dál, postupujeme v čase, který prý ani neexistuje. V moudré knize - Kurz zázraků - je napsáno, že čas je jen jako učební pomůcka a až učení dokončíme, nebude už více potřebný. V naší proměně přestáváme mít zájem o jídlo a postupně nás tedy přestane zajímat i čas.

Naše mysl stále vzdoruje tomu všemu uvěřit. Je potřebné mysl stále malinko pootáčet, ale jen postupnými malými krůčky. Kdyby jsme chtěli transformaci naráz, neuvěřili by jsme jí a nebyla by tak nic platná.
Každý z nás má své nejvnitřnější víry jiné a proto máme každý jiný postup transformace.

Mne nejvíce trápí, zbavování se minulosti. Nejsem ten typ, který hromadí věci. ale ráda si uchovávám veškeré informace. Jenže ty už jsou nyní nepotřebné, protože s přibývající transformací jsou neplatné. V celém Vesmíru, na naší Zemi i v našem životě existuje stejný mechanismus zbavování se nepotřebného v podobě Černých děr. Tyto obří i miniaturní filtry odstraňují vypotřebované, nesloužící a proměňují na obnovené, potencionální.

Pochopení materializace a dematerializace je naším dalším malým krůčkem vpřed. Vyzkoušejme si to na svém těle. Pokud máme něco, co chceme změnit, je možné přímo oslovit buňky svého těla, kde se také nachází zmíněné filtry a požádat o dematerializaci. Je potřeba vše dělat uvážlivě, neboť to funguje. Výsledky se dostaví postupně.

Příznaky transformace, které se různě uvádějí jako bolest, zánět apod. jsou právě nemoci ze své ne - moci. Změna nás tedy nabádá, abychom si jemně a opatrně vzali zpět svoji moc nad svým žitím a aktivně se na něm podíleli ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama