Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Supravodivost energie v našem těle

24. března 2016 v 9:23 | Akja |  aktuální články
Opět je zde krásné ráno a naše rozhodování, co je dnes důležité udělat a co počká. Záležitosti, které "musíme" vyřídit, protože jim dává rozum přednost, jsou na prvním místě. Například zaměstnání, příprava jídla, úklid apod.

Naše transformace se ubírá směrem supravodivosti energie v našem těle. Zatím je bioenergie našeho těla blokovaná odporem k činnostem, které děláme, odporem k myšlenkám, které myslíme, odporem k jídlu, které jíme, odporem k emocím, které vytváříme... A v našem těle s odporem zažíváme nemoci, stárnutí a smrt.

Pro naši transformaci je potřebné zbavit se veškerého odporu v našem bytí. Splynout s energií Lásky, která se rozprostírá všude kolem nás i v nás. Všichni, kdo nastoupili cestou transformace, věděli, že to nebude úplně lehké, ale zbavit se odporu, je opravdu velmi náročné.

Waldemar Matuška zpíval v jedné ze svých báječných písní: "...co děláš, to dělej rád..." A to je skvělý návod pro zdárný průběh transformace. Je potřeba ke svým činnostem přistupovat s Láskou a dělat je v klidu, bez odporu, nebo je nedělat raději vůbec.

Učíme se smýšlet s Láskou, jíst jen jídlo, které nás nezatíží a vnímat své pocity a měnit je, pokud by měly vyvolat nežádoucí emoce. Proto potřebujeme tolik klidu a odpočinku, abychom vše mohli zdárně zpracovávat.

Pro člověka, který se zbavil většiny nahromaděného odporu, není problém levitovat, nestárnout, přemisťovat se na různé vzdálenosti, tvořit a transformovat cokoli....
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 petrflasar27 petrflasar27 | 25. března 2016 v 20:01 | Reagovat

já bych taky někam odlevitoval. Momentálně nevim kam. Asi se budu muset spokojit s tím co mam, tam kde jsem.

2 Akja Akja | 26. března 2016 v 7:46 | Reagovat

Zbavení odporu neznamená vše jen přijímat. Máme sílu myšlení. Můžeme zaměřit myšlení jiným směrem a vytvořit jinou situaci, jen s tou starou nebojovat a nevytvářet si k ní odpor a nenávist, prostě ji opustit, jako když listuješ v knize, obrátíš list a také neulpíváš na tom předchozím a nejsi naštvaný na to, co tam bylo napsané, přestože ta stránka v knize je, jen pootočila děj jiným směrem, ale kniha pokračuje.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama