Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Znovu o dětech

8. února 2016 v 21:21 | Lída |  Příspěvky čtenářů

Znovu o dětech
Čím dál tím častěji pozoruji děti. Obdivuji jejich čistotu a nevinnost. Jejich úplnost, svobodu a možnost volby na každém kroku. Říkám si, zda je správné děti "tak urputně" vychovávat? Není v mnohých ohledech lepší jim darovat volnost? Učit se od nich? Naslouchat jim? Stejně jako děti bychom měli naslouchat svému tělu, své duši. Jít spát, když pociťujeme únavu. Jíst, když dostaneme hlad. Sníst to, na co máme chuť a dát si to s radostí, bez výčitek. Zpívat si, kdykoliv máme chuť si zpívat, broukat, bručet, bzučet, pískat si. Poskočit si nebo zaběhat - i kdyby to měl být jen kousek cesty. Malovat si, vymalovávat, vystřihovat, tvořit cokoli. Tvořením se dostáváme do přítomnosti. Posilujeme své sídlo tvoření - 2. sakrální čakru. Roztahujeme a rozšiřujeme svou auru. Jsme uvolnění, čistí, láskyplní, plní barev a jemnosti.

Používáme malebnější slova, jsme otevřenější a sebejistější. I krásnější, neboť krásu tvoříme - jsme uvnitř plni krásy, a co je skryté uvnitř odrazí se i po té vnější stránce. Pokud tedy danou činnost provádíme s láskou, nadšením, naplněním...
Naplňte své domy i byty čerstvostí, čistotou, oživte je barvami. Pusťte dovnitř svého srdce sluneční a hřejivé paprsky! Čerstvou atmosféru přilákají čerstvé řezané květiny (např. tulipány), jasné a veselé jarní barvy, vůně máty, pomeranče, citronu, borovice. Především ovocné a lehké vůně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dadainka dadainka | Web | 9. února 2016 v 12:15 | Reagovat

Super článek.

2 lída lída | 17. února 2016 v 13:59 | Reagovat

[1]:Děkujeme dadainko :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama