Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Jedeme dál

20. února 2016 v 14:33 | Akja |  aktuální energie
Žijeme v permanentní proměně všeho ve všem. Změna tvoří podstatu života. Přesto zde najdeme linii svého bytí, kterou umíme sledovat a vzájemně spojovat do uceleného obrázku našeho života. Jsme vlastně kouzelníci a umělci zároveň. Naší životní linii vytváří vědomá pozornost. Zaměřujeme se na jednotlivé možnosti, jako si malíř vybírá barvy a rozhodujeme se, kde je využijeme, stejně, jako umělec použije plátno. Tvořme tedy svobodně.

Dříve jsme byli donuceni okolnostmi, způsobem života, stavem společnosti, tvořit svůj život velmi omezeně, ve strachu a s celou řadou podmínek. Nyní se pozvolna učíme vytvářet svůj život přirozeně s láskou, bez zbytečných obětí. Někdy máme úspěch, jindy vypluje z minulosti situace, kdy jsme opět tlačeni do nežádoucích cest. Transformace je neustálé uvědomování si, zvědomění potlačeného. Neustálé uvědomění možností, vědomé pozornosti, nám pomůže.

Vybírejme si svobodně ze všech možností tu nejvyšší. Naše mysl neustále porovnává i staré známe strachy a vyloví z minulosti těžce prožívané životní situace, ale my je už jemně, bez emocí, uchopíme a pošleme zpět do minulosti, kam patřily. V nové zemi už nemají místo...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 terkamatouskova terkamatouskova | Web | 20. února 2016 v 15:15 | Reagovat

pěkné pěkné

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama