Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Fraktální bytí

2. února 2016 v 21:00 | Akja |  cestou ke změně

Už je to docela dávno, kdy jsem se svojí rodinou procházela výstavními uličkami Prahy a při pohledu do jedné z výkladních skříní, jsem ucítila ten úžasný pocit, že máme vše před očima, vše je jasné, jen si to zatím numíme pospojovat. Viděla jsem v obchodech vystavené matrjošky, seřazené vedle sebe podle výšky, každá, vždy o kousíček vyšší a všechny úplně stejné.
Cítila jsem, že to je ten způsob, kterým je vše uspořádáno. Později nám byly představené fraktály v knize Jurský park a už jsme je ojevovali všude.

Dnes je nám známá fraktální podstata bytí. Podívejme se na naše tělo, jaká je soustava spolupracujících částí a ty jsou tvořené malinkými buňkami, které jsou plné života, mají svůj příjem, výdej, dovedou se mezi sebou informovat a všechny podléhají řízení celku.

Lidská společnost funguje stejně, jako naše tělo. Všichni podléháme řízení Jednoty a jsme jejím prostřednictvím naživu. V současné fázi transformace prožíváme mnoho zkoušek, jenž nám dávají možnost, naučit se, vnímat řízení Jednoty a jeho umožňování. Dříve jsme prohlubovali své oddělování tím, že jsme se snažili vše zvládat rozumovou úvahou (fraktály) a problémy nějak řešit. Nyní se učíme spoléhat na Jednotu, která vše řeší sama a při spojení s touto základní silou, ani žádné problémy neexistují. Je to pro nás velmi nové.

Pokud se naučíme spoléhat na energii Jednoty, odejdou nám ze života problémy a zkoušky. Naše bytí se stane spokojené a šťastné. Někteří lidé již dosáhli ve své transformaci spoléhat se na svoji Intuici a spojení s energií Zdroje (energie naší celé jednotné bytosti), stejně, jako to dělají buňky ve zdravém těle. Nespěchejme a zkoušejme se přeladit na nové vědění v každé situaci...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 dadainka dadainka | Web | 3. února 2016 v 3:51 | Reagovat

Zajímavé myšlenky.

2 petrflasar27 petrflasar27 | 3. února 2016 v 12:12 | Reagovat

Je to těžký. Sjednocovat se se vším a s každým. Pomůže dívat se tak trochu za člověka, za věci.

3 Akja Akja | 3. února 2016 v 14:03 | Reagovat

[1]: Dadainko, kdyby jsi si článek přečetla, nemusela by jsi takhle tady dávat reklamu, mohla by jsi si umožnit vše, co potřebuješ, sama.

4 Akja Akja | 3. února 2016 v 14:14 | Reagovat

[2]: Ne, sjednocovat se se vším a s každým, ale se Zdrojem. To musí udělat každý zvlášť, alespoň než nás bude většina. Ti kdo chtějí být stále oddělení, tak můžou být, jak je libo. Je to stejné, jako chronicky nemocný člověk, ty nemocné části pořád vytvářejí iluzi oddělenosti, ale jde uzdravit spojením s celým bytím...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama