Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Co by mne tak zburcovalo?

22. února 2016 v 13:13 | Akja |  cestou ke změně
Při studiu obchodních dovedností, jsem se seznámila s podprahovými informacemi, které se používají na zákazníka, aby byl vedený ke koupi, pro něj neznámým řízením, vlastním podvědomím. Bylo to jednoduché např. vystavit červené zboží vedle zeleného, vytváří pokyn - jez! Dvě a více devítek vedle sebe říkají - kup! Symboly sexu a smrti upoutají vždy pozornost...

Co ale působí na podvědomí, aby člověka vyburcovalo k vlsatnímu probuzení? Nic. Naopak podvědomí se probuzení brání, bude se vždy snažit vést člověka k opatrnosti a lpění na dosažené úrovni. Proto mají k transformaci blíže lidé, kteří nejsou se svojí situací spokojeni. K duchovnímu hledání je většinou přivedla nemoc, neúspěch a nedostatek.


Nemáme to úplně lehké s tím naším probuzením, ale stěžováním, si nepomůžeme. S novými poznatky transformace jsme většinou dosáhli lepší životní úrovně, dokonalejší zdraví a větší víru sami v sebe a pomalu zastavujeme naši práci na vlastním probuzení. Ale ještě nedošlo k úplnému uvědomění a rozšíření vědomí po celé Zemi, takže naše práce není hotova. Co by nás tak zburcovalo k pokračování?

Další problémy a utrpení? To už ne. Přijímání všech situací bezpodmínečně? To také ne. A co se takhle ukázat? Předvést lidem kolem pár zázraků, neschovávat se na nižší úrovni vědomí, vystoupit z davu. Neříkám, že je to lehké, ale to nebylo ještě nic, od začátku celé proměny.

Všem nám známý příběh Ježíše, který šel a uzdravoval a rozdával zázraky, nyní ožívá. Tehdy to nebylo mnohým také po chuťi, protože by tak ztratili svou moc a celá záležitost se nyní opakuje, jenže takových Ježíšů je nyní mnohem více, proto je třeba bez obav vykonávat své zázraky...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama