Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Tady a teď

11. ledna 2016 v 12:03 | Akja |  cestou ke změně
Potřebovali bychom nová slova, aby mohla vyprávět o věcech ještě nepoznaných. Pocity a zážitky, které nyní zažíváme, jsou téměř nesdělitelné. Ve svých meditacích jsme se naučili vnímat svá další těla. Zažíváme jejich pohyb a cítíme blaho, které ze sounáležitosti a vnímání dalších našich těl přichází. Nacházíme svůj střed, svůj bod 0, ze kterého vše vychází a vše se odvíjí.

Transformace probíhá v celé naší bytosti, v jejím uvědomování se, v pochopení, kdo jsme, odkud jsme, co umíme, jaký je náš pravý potenciál. Máme velmi malou slovní zásobu, pro vystihnutí celé naší bytosti a tak přichází na řadu obrazy, hudba, barvy, sny a další vjemy.Transformační příznaky pak lidé připisují zpracovávání nových způsobů vnímání. Vše je vedeno opatrně a ohleduplně k našim možnostem, jako my dospělí vedeme malé děti. Také po nich nechceme rovnou hovořit v cizích slovech, které sami mnohdy lovíme ve slovníku. Jsme součástí stejného většího fraktálu, jako je náš život a který si začínáme uvědomovat.

Ale kdo se začíná probouzet? Máme možná smíšené pocity, proč se neprobouzí mé dítě, můj partner? Pro naši svobodnou vůli. Každý si může rozhodnout sám, jak dlouho se mu líbí být v omezeném vnímání sebe samého a zažívat tak různá nepohodlí, ale i zdánlivou moc a úspěch. Dopřejme všem dostatek času, zažívat přesně to, co potřebuje. Nakonec stejně zjistíme, že jsem to byl já sám, kdo transformaci brzdil.

Vše je dokonalé a krásné, takové, jaké to je, stačí se naladit, jako hudební nástroj a pak už jen nechat hrát tu nádhernou píseň...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama