Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Šestnáct

9. ledna 2016 v 16:19 | Akja |  aktuální energie
Jsme na prahu nového roku s číslicí šestnáct na konci. Pro nás kartářky je to jasná zpráva. Šestnáctka je tarotová věž, která se rozpadá pod úderem blesku. Vypráví příběh o našich vírách, o myšlenkách, kterých se neústupně držíme a které nás spoutávají a svazují do zkostnatělého tvaru, varovně se tyčícího nad krajinou. Věž je samoúčelná, nemá žádné využití, jen stojí, zabírá místo a připadá si důležitá, nemá dokonce ani schodiště, které by ji zpřístupnilo okolí. Moudrá Jednota tedy způsobí zásah z venku, úder blesku a věž rozboří.

Tohle tedy očekáváme také od nového roku. Pokud v našich hlavinkách existují nějaké konstrukce, nějaké tvrdé omezení, které nikomu a ničemu neslouží, můžeme očekávat, že zrcadlo reality nám je ukáže a donutí nás s nimi pohnout.


Pro tu skupinu lidí, kteří pokračují na čelní vlně transformace, mám zprávu o velikém posunu vpřed. Vše, co se projevovalo malinkými krůčky, miniaturními záchvěvy uskutečnění v postupném zabydlování se v nové Zemi, nyní nabírá velikou sílu na obrovský skok. Pak se vše zase na nějaký čas uklidní. Leden nám přinese veliké změny, ve které už ani nikdo nedoufal.

Můžeme tak prožívat blaho z postupného naplňování našich snů. Pokud by vše proběhlo naráz v jeden moment, byli bychom všichni o tyhle sváteční, vzácné chvíle připraveni. A tak jen všichni užasneme nad inteligencí a moudrostí našeho probuzení.

Čeká se opravdu na prosvětlení každého zákoutí naší bytosti. Pokud jsme ve vztahu s partnery máme celé prožívání transformace usnadněné, ale je potřeba uvědomění společné. Když jeden z partnerů nemá dostatek víry v celý proces, pak druhý bude ještě zakoušet s ním jeho věž. Ale není potřeba se ničeho bát, rychle si vše uvědomíme a uděláme příslušné opravy.

Vybírejme si informace nabité Láskou. Není potřeba už zažívat strach. Každý máme svůj modrotisk, předlohu pro vnímanou realitu. Nyní stoupá rychlost se kterou se nám promítá modrotisk na plátno života. Strach jen uzavírá některá políčka a my pak nevidíme celý obraz. Můžeme se stát i tvůrci své předlohy a dělat v ní úpravy, tím způsobem, že si zadáme v mysli požadovanou změnu a ponoříme se vědomím do prostoru mezi myšlenkami. Přirovnala bych to k počítači, kdy si napíšeme požadavek a stiskneme klávesu enter.

Vítejme v nové Zemi!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 petrflasar27 petrflasar27 | 9. ledna 2016 v 18:59 | Reagovat

Já už nemám v hlavince žádnou konstrukci. Už jen čekám až se mi tam rosvítí. Ani nevylepšuju předlohu, akorát bych jí pokazil. :-P

2 Akja Akja | 9. ledna 2016 v 21:04 | Reagovat

:-) Milý hlavinko, tak už se jen raduj a rozhlédni se v nové zemi, je tady a teď a šeptá na Tebe dětským hláskem intuice... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama