Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Jídlo při transformaci

25. ledna 2016 v 20:21 | Akja |  cestou ke změně
Rozšiřujeme si vnímání do dalších rozměrů, o kterých jsme ještě nedávno neměli ani tušení a vše se při tom kolem nás mění. Mění se i způsob, jakým vyživujeme svá těla. vše se děje velmi postupně a přechod na nová jídla je velmi pomalý. Největší změna stravování se odehrává v našich myslích. Zvykáme si na novou myšlenku, že vše, co potřebujeme do těla přijímat, je energie, která je dostupná všude kolem nás i v nás.

A tak si vysvětlujeme, jak je energie pohlcovaná rostlinami a snažíme se jíst jen rostlinnou potravu, někteří se vyživují energií ze Slunce. Běžné pokrmy z masa, mouky, vajec, už nám přestávají dávat smysl jíst, ale i chutnat. Každý, kdo se zajímá o výživu, nám poradí jíst něco jiného.

Nejdůležitější je, co si o výživě myslíme a čemu věříme, to se potom v našem těle děje. Víra vzniká častým opakovaním stejné myšlenky s pocitem souznění. Věřím, že si tělo dovede vyrobit jakoukoli látku, kterou potřebuje samo. Přesto si myslím, že je skvělé mít častý přísun malé dávky vitaminu C. Proto jím, třeba každou půlhodinu, kousek ovoce, papriky, nebo mrkve. Na ostatní jídlo nemyslím, ale když je příležitost, tak ho sním, jen tak pro zábavu, ale ne pro přežití...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama