Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Vánoční energie

26. prosince 2015 v 22:40 | Akja |  aktuální energie
Naše transformace pokračuje. Mysl všech lidí se zklidňuje, vlivem svátečního naladění na oslavy Vánoc. Zakoušíme pokroky naší transformace, jestli dokážeme udržet na uzdě naše emoce. Těm nejpokročilejším z nás, se daří přijímat své pocity a dále už je neproměňovat na emoce, to jsou Ti, kdo nás povedou dále.

Pomalu končí další z roků přeměny a chystáme se na neméně náročný rok 2016. Součet čísel v letopočtu příštího roku je devět. Matematický jazyk nám napovídá o dokončování, o završení sjednocení člověka, ale je mnoho lidí, kteří zatím neměli možnost zabývat se transformací, neboť sloužili ostatním. Proto devítka bude pro někoho rokem dokončení své přeměny a pro někoho bude symbolizovat ukončení dosavadního nevědomého způsobu života.


Pro obě skupiny lidí nastane v roce 2016 mnoho životních změn. Aby vše probíhalo pokojně, je nejdůležitější nechat se vést intuicí, to znamená ztišit se, naslouchat tomu přednímu slabounkému hlásku uvnitř nás samých a následně nehodnotit příslušná rozhodnutí. Vše je dobré. Nyní se prostě musíme nechat vést. Jsme jako novorozenci, ale brzy se všemu naučíme a budeme stát pevně na svých nohách.

Nebuďme k sobě moc přísní, teprve se učíme žít v Jednotě. Základem je Láska, která je jediná pravda. Nic, co není Láska, není pravda. Začíná to uměním, dívat se na vše s Láskou a vidět tak úplně pravdivě. V neuvědomělém stavu byl náš pohled na vše, jen kritický a s tím je třeba skoncovat. Není to tak jednoduché, navyklé způsoby jsou v nás zakořeněné do velké hloubky, ale rozšířené vnímání je životně důležité.

Přeji nám všem do nového roku trpělivost sami se sebou a zdárný průběh transformace. Akja
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama