Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Intuice

2. prosince 2015 v 10:13 | Akja |  aktuální články
Chci nám všem sdělit to, co všichni dávno známe a každý den používáme a sice, jak funguje naše INTUICE. Všichni o ní víme, všichni jsme o ní mnoho četli, ale umíme ji opravdu používat?

Intuice se nenechá nijak vystopovat, předvídat, ani změřit. Jakmile by se to stalo, lidské Ego by ji zničilo, jako vše jiné. Ego můžeme přirovnat k biblickému Satanovi a Intuici k božství. Obě dvě naše části, jak Ego, tak Intuice jsou naše součást a hrají spolu neustále známou hru protikladů, kterou však právě probíhající transformace ukončuje a povyšuje ji na žití v Jednotě.


Intuice je to úžasné na našem životě, je to žítí v Lásce, ochraně a bezpečí. Intuice je proud nejvyššího dobra a nejinteligentnějšího způsobu bytí. Toto všechno máme neustále k dispozici, jen to ještě všichni nevíme a nebo nechceme vědět.

Intuice nás neustále chrání a poskytuje nám nejlepší řešení. Intuice je ten první slabounký hlásek, myšlenka při jakémkoli pohybu myšlení. Např. jdeme si něco koupit do obchodu a vybereme zboží a intuice šeptne - to není prospěšné - Ego zaburácí - je to moderní, potřebuji to, je to levné, ušetřím apod. a výrobek si koupíme. Zakoupená věc nám však nikdy nepřinese užitek.

Mohla bych takových příkladů uvést nespočítaně. Ale teď, jak na to, aby jsme dokázali postřehnout intuici a přispět tak k jejímu konečnému vítězství a přechodu k životu v Jednotě.

Tou základní dovedností je POMALOST. Nespěchejme! Proč spěcháme? Je snad ten příští okamžik důležitější, nežli ten přítomný? Tady a teď máme šanci vnímat Intuici. Pokud se rozprostřeme v přítomném okamžiku, pokud jsme zde přítomní svojí pozorností, pak VŽDY uslyšíme ten první slabý hlásek intuice a pokud nedovolíme Egu vytahovat další pochybnosti, jsme tam, jsme v Jednotě - kdy se shodnou dva z vás a můžou se dít zázraky.

Samozřejmě jsou mezi námi lidé, kteří nechtějí žít v blaženosti a dávají přednost boji o přežití. Nelíbí se jim jednoduchý život a libují si ve složitosti. Pro ně není používání Intuice vhodné. Toto rozhodnutí je vážné a odehrává se nyní ve většině lidí. Každý se nechce ubírat cestou transformace a je třeba to respektovat.

Jen píši, že se nyní přelaďujeme na používání Intuice v každém okamžiku našeho života a je to velmi jednoduché, ale jen pro toho, kdo má zájem...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 petrflasar27 petrflasar27 | 2. prosince 2015 v 12:42 | Reagovat

Kteří dva.?
Já a já, nebo Já a On nebo Já a můj bratr....?

2 Akja Akja | 2. prosince 2015 v 15:25 | Reagovat

:-)  :-) Biblické, když "se dva shodnou", vědomí mysli a vědomí těla.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama