Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Hledání svého já

12. prosince 2015 v 13:09 | Akja |  aktuální články
Transformace našeho bytí je v plném proudu a my, postupujeme dále a dále v sebeuvědomění. Někteří to už nenazývají "hledání", protože zmíněný směr našli, ale stále objevujeme nové a nové formulace ( magické formule ) a prezentace našeho bytí.

Námět na tenhle článek jsem našla v jednom videu, které jste mi poslali ke shlédnutí. Bylo tam řečeno, že naše Země není nevyčerpatelná. Tahle formulace pochází z oblasti strachu a nevědomí.

V rozhovoru bylo poukázáno na fraktální strukturu Vesmíru a ani člověk, ani Země z tohoto uspořádání nelze vyjímat. Kdybychom "měli strach", že se Země vyčerpá a pak - co pak? To je, jako by jsme říkali - člověk není nevyčerpatelný, jednoho dne se vyčerpá a skončí a to přece transformací odstraňujeme z naší víry a šup, Zemi by jsme v tom nechali. Kdepak.

Mnozí z nás potřebují stále méně potravy, někteří dokonce přešli na úplné vyživování pránou. Nejdříve jsme "drancovali" svá těla a veškerou energii jsme spotřebovávali na nákupy, vaření, mytí nádobí a v současné době se bavíme pěstováním na zahradě a jíme většinou syrové ovoce a zeleninu a v tomhle trendu to bude pokračovat. I klima se mění a vyjde nám svými teplotami vstříc.

To samé se dělo se Zemí ( ve videu byla nazvána naší duší ), také jsme ji drancovali pro výrobu paliva do aut, pro výrobu energie, ale postupně přejdeme na využití volné energie ( u těla lidí jde přirovnat k práně ). Proto nemůžeme říci, že Země není nevyčerpatelná. Programovali by jsme si do mysli opět strach.


V novém uvědomění žijeme beze strachu i beze strachu, že se Země vyčerpá. Věříme v dokonalý řád a nepodléháme jeho kritice, jedině tak, se v novém rozměru zabydlíme a zbavíme se okov otroka vlastního Ega.
Jakmile myšlenka obsahuje strach, nebo posuzování, jsme zpátky v dualitě, v závislosti na rozhodnutí na volbě ke které straně se přiklonit. V jednotě už nevolíme, jdeme cestou intuice, která vybírá tu nejvyšší cestu.

Máme ještě spoustu věcí k uvědomování před sebou, nežli se úplně probudíme tam, kde se opravdu nacházíme a nežli uvidíme, kdo opravdu jsme, ale jde to stále dopředu. Nevěřme pisatelům, že se transformace zastavila. Nevěřme, že se Země vyčerpá. Jsme na úžasně dobrodružné výpravě za svými sny a to je skvělé a ohromující. Všechny karamboly po cestě si způsobujeme vírou ve svá omezení a malost, které vlastně ani neexistují.

A jak říká Kryon - Já jsem to já jsem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 petrflasar27 petrflasar27 | 14. prosince 2015 v 13:27 | Reagovat

Jo, všechny karamboly způsobujeme vírou, že jsme nespokojení. Víme přitom, že nespokojenost se dá během okamžiku změnit ve spokojenost. Stačí úsměv někoho.

2 Akja Akja | 14. prosince 2015 v 21:11 | Reagovat

:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama